Nareszcie! Mamy nasz profesjonalny grzebień na wszy i gnidy NitFree Terminator dostępny dla każdego!

Już od ponad roku zajmujemy się usuwaniem wszy. Sprawdziliśmy tysiące (tak, tysiące….) głów i przeprowadziliśmy setki skutecznych zabiegów usuwania wszy. Znamy się na wszach jak nikt.

Pomagamy w walce z wszami na wiele sposobów. Codziennie rozmawiamy z rodzicami którzy bezskutecznie walczą z wszami samodzielnie. Nie wszyscy chcą i mogą skorzystać z usług naszych wspaniałych Cioć. Od początku naszej działaności szeroko dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, radzimy, jak skutecznie pozbyć się wszy. Robimy to i przez telefon, i w salonie, i podczas spotkań w przedszkolach i szkołach, i w naszej grupie dla rodziców na FB.

Od samego początku w naszej pracy naszym podstawowym narzędziem pracy był grzebień na wszy i gnidy – NitFree Terminator. Od wielu miesięcy staraliśmy się sprowadzić je do Polski. I w końcu mamy to!

Grzebień na wszy i gnidy NitFree Terminator

Tym samym uruchamiamy drugą część naszego biznesu dedykowaną dla osób, które chcą skutecznie usuwać wszy samodzielnie. Stworzyłyśmy serwis, który zawiera wszystkie niezbędne informacje i porady wynikające z naszego doświadczenia i z naszej wiedzy. Przygotowałyśmy foto-instrukcję krok po kroku, film szkoleniowy z prawdziwym zabiegiem prowadzonym w salonie, porady naszych doświadczonych pielęgniarek… No i sklep, w którym możesz kupić najlepszy dostępny grzebień na wszy i gnidy – NitFree Terminator.

Ten grzebień to nasz największy skarb! Używa go zdecydowana większość zawodowców na świecie – to nie może być przypadek. On po prostu robi to, co trzeba zrobić, żeby przerwać zarażenie – usuwa wszy i gnidy. Czego więcej oczekiwać od grzebienia na wszy?

No więc dlaczego NitFree Terminator jest lepszy niż inne grzebienie?

Przede wszystkim przez jego unikalne zęby!

Grzebień na wszy i gnidy NitFree Terminator

Po pierwsze, ma niezwykle gęsto rozstawione zęby, przez które żadna gnida się nie przeciśnie. Nie mówiąc już o wyklutej wszy!

Po drugie, jego stalowe zęby mają specjalne spiralne rowki,  które z większą siłą zciągają wszy i gnidy.

Po trzecie, ma długie zęby, które są skutecznie na każdym rodzaj włosów. Zęby mają okrągłe zakończenia, więc są bezpieczne i łagodne dla skóry głowy.

 

 

 

 

Dodatkowo grzebień jest w całości z polerowanej nierdzewnej stali, więc jest trwały i odporny na działanie wszelkich środków na wszy oraz preparatów dezynfekcyjnych. A antypoślizgowy uchwyt bardzo ułatwia wyczesywanie mokrych i śliskich włosów.

Ten grzebień to Twój największy sojusznik w walce z wszawicą!

 

Warto wspomnieć jeszcze o dwóch kwestiach:

  • NitFree Terminator jest na tyle skuteczny, że pozwala pozbyć się wszy bez użycia preparatów. Wyczesywać włosy można na zwykłą odżywkę do włosów lub nawet czystą wodę. To rozwiązanie jest wybierane przez osoby, które chcą ograniczyć użycie chemii
  • NitFree Terminator doskonale nadaje się również do weryfikacji wszawicy! Po prostu wyczesz wilgotne włosy po każdym myciu i sprawdź, co zostało na grzebieniu. To rozwiązanie jest doskonałe jeśli nie masz sokolego wzroku albo chodzi o sprawdzenie włosów ruchliwego dziecka!

Co dalej?

Chcesz dowiedzieć się więcej o samodzielnym usuwaniu wszy? Chcesz kupić grzebień NitFree Terminator? Zapraszamy na https://grzebiennawszy.pl/

A jeśli masz pytania odnośnie usuwania wszy i chcesz porozmawiać z pielęgniarkami z MAMY z GŁOWY i innymi rodzicami o swoich doświadczeniach dołącz do naszej grupy na FB Wszy, gnidy, wszawica – ratunku!

Grzebień na wszy i gnidy NitFree Terminator