W MAMY z GŁOWY dużo się dzieje! Same dobre wiadomości!

 

Działamy w Warszawie już od ponad roku, ale tak naprawdę dopiero teraz rozumiemy, co to znaczy sezon na wszy! Dobrze, że mamy większy salon niż ten, z którym zaczynaliśmy w ubiegłe lato na Puławskiej. Nasze 4 stanowiska coraz częściej są zajęte! Wieść się niesie, mamy nas polecają innym mamom, coraz częściej polecają nas szkoły i przedszkola, a ostatnio nawet żłobki.

Konsekwentnie prowadzimy też spotkania edukacyjne i przeglądy masowe w placówkach, a nasza grupa pomocowa dla rodziców na FB czasami huczy aż do późnej nocy. Walczymy z wszami na wszystkich frontach. 

No i dzielnie wyruszamy też poza Warszawę!

Od końca sierpnia działa też nasz salon w Poznaniu, na Sczanieckiej 1a. Bardzo się cieszymy z naszej drugiej lokalizacji! Jesteśmy w świetnym miejscu – wszędzie blisko, zaraz przy Głogowskiej, a do tego można zaparkować! Mamy też niejako „branżowe” sąsiedztwo – na dole Paznokciarnia, obok fryzjer i barber 😉 co za kamienica!

Poznaniu w MAMY z GŁOWY pracują dwie cudowne Ciocie – Magda i Ania.

Ania i Magda pomagają mamom z Wielkopolski, a nawet z sąsiednich województw –  już we wrześniu byli u nas również goście spoza Poznania, którym tam było bliżej niż do Warszawy. Serdecznie zapraszamy!

 

No i nasza najnowsza oferta – MAMY z GŁOWY jest już też w Krakowie! Jeszcze nie z całym salonem, ale już oferujemy wizyty domowe realizowane przez naszą Ciocię Weronikę! Mamy z Krakowa i okolic mogą zaprosić nas na zabieg usuwania wszy w domowym zaciszu. Więc i krakowskie wszy mamy już na celowniku! Mamy nadzieję, że już niebawem uruchomimy salon stacjonarny.

 

A co dalej na mapie! Wiemy, że wszędzie gdzie są dzieci, są wszy, więc w naszych planach Wrocław, Trójmiasto i Śląsk. Szukamy Cioć i lokali, i mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli zaoferować pomoc równiez tam. Bo wiemy, że wszędzie gdzie są dzieci, są wszy. No i że mamy chcą ten temat mieć z głowy 😉

No i ostatnia zapowiedź – już bardzo niedługo uruchomimy sprzedaż naszego największego skarbu – profesjonalnych grzebieni do usuwania wszy i gnid NitFree Terminator. Te grzebienie to najskuteczniejsze narzędzie jakie istnieje, dotąd niedostępne w Polsce. Same sprowadzałyśmy je z Wielkiej Brytanii do wykorzystywania w naszych salonach. Teraz grzebienie NitFree Terminator będą dostępne dla każdego! Tym samym będziemy oferować realne wsparcie też dla samodzielnej walki z wszami! Więcej informacji już niebawem!

Nie dajcie się wszom!