“Instrukcja plecenia warkoczy jest dla mnie świetna”

„Idealna dla nas rozciągliwość”

„U nas wygrywają”

„My pozostajemy wierne Nitolicowi”

 

Takie opinie pojawiały się wśród testerek „Nitolic prevent – gumki do włosów chroniące przed wszawicą”, które testowały mamy przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych.

Punktowo najwyżej przez testerki ocenione zostały opakowanie i instrukcja, a następnie trwałość gumki oraz łatwość użytkowania. Najbardziej entuzjastyczne opinie dotyczyły zdecydowanie książeczki z fryzurami, ale same gumki również ocenione były doskonale.

Spośród naszych testerek aż 6 na 7 zdecydowanie poleciłoby gumki Nitolic znajomej Mamie!

Co pisały mamy o gumkach Nitolic?

Mama Leny

Lena przed przygodą z ” koleżankami wszami” często chodziła w rozpuszczonych włosach, więc plus taki, że teraz ma ładnie uczesane włoski. U nas wygrywają gumki Nitolic, duże plusy za instrukcje i pomysły z fryzurami, duża wydajność zapachu, idealna dla nas rozciągliwość. Gumki te były z nami jeszcze przed testowaniem, kupiłam je po powrocie dzieciaków do szkół i wydaje mi się, że chronią idealnie, choć nie ukrywam zapach córce na początku przeszkadzał, ale szybko się przyzwyczaiła. No i nasza fanka różu, wolałaby, żeby było tylko różowe. My pozostajemy wierne Nitolocowi.

Mama trzech córeczek

Delikatny zapach, w opakowaniu szt. 4. Załączona książeczka z fryzurami oraz instrukcją plecenia włosów!

Mama Hani i Laury

Gumki miały bardzo intensywny zapach z wyczuwalnymi nutami rozmarynu i pieprzu. Dla moich córkę troszkę drażniący, ale do zniesienia. A co za tym idzie trwałość zapachu była dość długa. Do tej pory, a leżą w pudełku, czuć ich zapach. Bardzo ucieszyła mnie instrukcja i instruktaż fryzur. Dla laika bardzo pomocna rzecz. Gumki średniej rozciągliwości, ale nie uległy zepsuciu.

Instrukcja plecenia warkoczy jest dla mnie świetna.

Mama Kornelki

Zapach jest wyczuwalny, ale nie mocno „nachalny”. Dobrze utrzymują włosy j spełniają swoje zadanie. Bardzo fajne opakowanie z instrukcjami fryzur.

Mama Hani i Laury

Jestem bardzo zadowolona z gumek i ich działania. Zapach jest dość intensywny ale długo utrzymujący się się. Gumki są również bardzo wytrzymałe.

Mama Leny

Nieskuteczna brzydko pachnie

Mama Julki

U nas przede wszystkim liczył się zapach – moje dziecko jest na tym punkcie przeczulone. A te mają świetny zapach!

Mama Lenki

Gumki Nitolic służą nam już długo , patrząc na cenę i jakość to najlepsze gumki na rynku.

Mama Zuzanny

Ogólnie dzieci były zachwycone. Chroniły gumki przed wszami

Jakie zalety gumek Nitolic wymieniały testerki?

▶️  Intensywność zapachu ▶️  bardzo fajna instrukcja obsługi wraz z instruktażem fryzur ▶️  trwałość gumki ▶️  intensywność zapachu ▶️   opakowanie ▶️   dobrze się rozciągają ▶️   nie pachną zbyt intensywnie ▶️  dobrze utrzymują związane włosy ▶️   ładne opakowanie ▶️   zapach bardzo długo się utrzymuje ▶️   mimo codziennego stosowania nie pękła ani jedna ▶️   trwałość ▶️  intensywność zapachu ▶️   książeczka z fryzurami ▶️   elastyczność jest ok ▶️   ładne kolory ▶️   intensywny zapach ▶️   trwała ▶️  estetyczna i łatwa w użyciu  ▶️

 

Słabsze strony gumek Nitolic wg naszych testerek to:

▶️  brak słabych stron ▶️  krótko utrzymujący się zapach ▶️  sztywne ▶️  bardzo intensywne kolory ▶️  łączenie gumki ▶️ po kilku dniach słabo wyczuwalny zapach ▶️  brak słabych stron ▶️  drażniący zapach  ▶️  brak skuteczności ▶️  nieprzyjemnie pachnie rozciągliwość ▶️  kolorystyka jaskrawa▶️  po tygodniu tracą zapach i elastyczność ▶️

 

Komentarz MAMY z GŁOWY

Nie ma 100% sposobu na uchronienie się przed wszami. Ciasne spinanie włosów i odstraszanie zapachowe należą do głównych dróg antywszowej profilaktyki. Gumki antywszowe łączą w sobie obie te drogi, minimalizując ryzyko zarażenia, dlatego lubimy polecać je Mamom. Trzeba jednak pamiętać, że dziecko mimo to może zarazić się wszami! Dlatego – zwłaszcza w czasie występowania wszawicy w środowisku dziecka – rekomendujemy systematyczne sprawdzanie włosów. Jak skutecznie sprawdzić włosy dowiesz się z tej videoinstrukcji

 

TEST GUMEK prowadzony był przez MAMY z GŁOWY w styczniu, lutym i marcu 2021 roku, w dwóch turach – przedszkolaki i uczniowie podstawówek. W teście wykorzystano 10 kompletów gumek różnych producentów, będących partnerami akcji. Każda marka testowana była przez co najmniej tydzień. Testerki wypełniały ankiety elektroniczne będące podsumowaniem akcji oraz przysyłały zdjęcia wykorzystania gumek. Pełny cykl testów i kompletne podsumowanie przesłało 7 testerek i tylko te opinie zostały uwzględnione w podsumowaniu.

Bardzo dziękujemy testerkom z grupy Wszy, gnidy, wszawica – Ratunku! za udział w teście gumek!